Abacre Limited אנחנו נשחרר את המוח שלך על ידי ביצוע התוכנה החכמה שלנו

חינם עלון

Subsribe לעדכוני RSS Abacre Limited News (RSS Feeds)


שותפים איתנו ולקבל 5% מהמכירה חוזרת של מה שהופך את קישור פשוט לאתר שלנו!

 

Abacre קמעונאות נקודת המכירה (POS)
Abacre Retail Point of Sale

להשיג שליטה מלאה עם תוכנות לניהול הקמעונאי של הדור הבא זה!
הורד גרסת ניסיון של 30 יום מלאה כולל את כל תכונות ( 6.94 MB)
צפו ברשימה של תכונות עיקריות
לייט לעומת תקן לעומת רישיונות מקצועיים כוללים מטריצה
10 סיבות לקנות Abacre נקודה הקמעונאית של מכירה

עובד בצורה מושלמת על Windows XP / 2003 / Vista / 2008 / Windows 7/8.

Abacre Retail Point of Sale

פרסים:

הצג את כל הפרסים.

Abacre נקודה הקמעונאי של מכירות היא דור חדש של תוכנות ניהול קמעונאיים עבור Windows. זה הוא פתרון מלא של החנויות: קבלת הזמנות, חיוב, רכש, מלאי וניהול עבודה. ממשק המשתמש מותאם בקפידה עבור קלט במהירות גבוהה של הסדר של הלקוח ומניעה של טעויות נפוצות. זה מתוכנן לשימוש במחשבים מרובים, והוא מכיל רמות הרשאה אמינות ומאובטחות.

זה עובד עם כל החומרה הנפוצה: מסכי מגע, מדפסות קופה, מציגה קו (קטבים), מגירות מזומנים וקוראים ברקוד (סורקי בר קוד). הפריסות של הצעת חוק הלקוח יכולות להיות מותאמות אישית, וניתן להגדיר את התכנית עבור כל מטבעות, מסים, ופורמטי מספר. ניתן לקבל תשלומים במזומן, כרטיסי אשראי, או המחאות.

למנהלים, יש אוסף עשיר של דוחות המציג תמונה של פעילות הקמעונאית מלאה: מכירות בתקופת נתונה, שעות של עומס גבוה, Z-Out, על יד מלאי, העובדים הפעילים ביותר, שיטות תשלום, וחישובי מס אוטומטיים.

על ידי סטנדרטיזציה תהליך הניהול הקמעונאי כולו, התוכנה עושה שימוש טוב יותר של הזמן והאנרגיה של עובדיך באופן קיצוני שיפור שולי מהמחזור והרווח שלך.

זה קל להתקנה וקלה לשימוש. מאוד רישוי במחיר סביר מאפשר תוכנה זו לשימוש בסביבה כל מחנויות קמעונאיות קטנות יחיד מחשב לרשתות הקמעונאיות גדולות בקו קופות מרובה.

הורד גרסת ניסיון של 30 יום מלאה כולל את כל תכונות ( 6.94 MB)
צפו ברשימה של תכונות עיקריות
לייט לעומת תקן לעומת רישיונות מקצועיים כוללים מטריצה
10 סיבות לקנות Abacre נקודה הקמעונאית של מכירה

שפות
אנגלית , אפריקאנס , אלבני , ערבית , ארמני , אזרביג'אן , הבסקים , בלארוסית , בנגלית , בוסני , בולגרי , קטלאנית , Cebuano , הסיני (פשוטה) , הסיני (מסורתי) , קרואטי , צ'כי , דני , הולנדי , אספרנטו , אסטוני , פיליפיני , פיני , צרפתית , גליציאנית , גאורגיה , גרמני , יווני , גוג'ראטית , קריאולי האיטי , האוסה , עברית , הינדי , המונג , הונגרי , איסלנדי , איגבו , אינדונזי , אירי , איטלקי , יפני , יאוונית , קנאדה , חמר , קוריאני , לאו , לטבי , ליטאי , מקדוני , מלאית , מלטזית , מאורית , מרטהי , מונגולי , נפאלית , נורבגי , פרסיים , פולני , פורטוגזית , Punjabi , רומנית , רוסי , סרבי , סלובקי , הסלובני , סומליה , ספרדית , סוואהילית , שוודי , טמילית , טלוגו , תאילנדי , תורכי , אוקראיני , אורדו , וייטנאמי , וולשית , יידיש , יורובה , זולו

ראה גם:
פרסים
אודותינו
קונה את זה
הורדות

מה אומרים אנשים:
"במשך שנים השתמשו במערכת POS מסעדת MS-DOS אחד, עד שלבסוף מצאנו תחליף מבוסס Windows טוב: Abacre נקודת מסעדה של מכירה. אני השוויתי אותו לתוכניות רבות אחרות והפסקתי בartpos, משום שזה נעשה היטב ומתומחר היטב. אז קנינו צגי מסך מגע, מחשבים חדשים וartpos. השינוי ממערכת MS-DOS הישנה למערכת מבוססת Windows החדשה היה דרמטי: בartpos להשתמש בתמונות לפריטי תפריט לניווט מהיר יותר, דיווחים הם מדהימים והתכנית עצמה היא די להגדרה ושימושית. מאז אותו הזמן אני מעריץ מוחלט של artpos ואני ממליץ עליו לחברים שלי עסקי. "

בוב אמרטון
GrandCanion
ניו יורק, ארה"ב קראו עוד

לקוחות עיקריים:
נאס"א,
PHILIPS,
סימנס,
חברת Yahoo!,
ZDNet

קראו עוד