Abacre Limited Ne do të lirë trurin tuaj duke e bërë software tonë zgjuar

Pa pagesë newsletter

Subsribe për RSS feeds Abacre Limited News (RSS Feeds)


Affiliate me ne dhe për të marrë 5% nga rishitur duke bërë një lidhje të thjeshtë në faqen tonë!

 

Top 10 Arsyet për të blerë Abacre Regjistrohu Cash
Abacre Cash Register

Të arritur kontrollin e plotë me këtë brez tjetër arkë software!
Download 30-ditor version të plotë me tipare gjyq ( 6.15 MB)
Shiko listën e karakteristika të mëdha
Lite vs Standard vs licencave profesionale funksion të matricës

Si pronar hoteli, ju duhet të përballen me sfidën e konkurrencës të madhe në industrinë e hotelit. Sa më mirë të kënaqur të konsumatorit? Si të drejtuar biznesin tuaj në mënyrë më efikase? Si të marrë vendimin më të mirë? Rrethi i shqetësimeve është i madh. Abacre Regjistrohu Cash propozon ju zgjidhje të cilat mund të ndihmojë të marrë këtë sfidë.

  1. Ju mund të kurseni kohë dhe para duke blerë Abacre Regjistrohu Cash zgjidhje të biznesit.
  2. Ju mund të zëvendësojë detyrave nga automatizimi konsumojnë manual kohë me Abacre Regjistrohu Cash zgjidhje të biznesit.
  3. Ju mund të analizuar aktivitetin tuaj të biznesit me raporte të statistikave të detajuara se oferta Abacre Regjistrohu Cash zgjidhje të biznesit.
  4. Ju mund të ndërtuar vendimet e biznesit tuaj në kohë reale informacion të saktë ofruar nga Abacre Regjistrohu Cash zgjidhje të biznesit.
  5. Ju mund të menaxhuar në mënyrë efikase shumë pajisje hardware si printer biletave, sirtar të holla, telefona ekran (pol), ekran touch, lexues barcode (bar kodi skaner) me ngritjen e Abacre Regjistrohu Cash zgjidhje të biznesit.
  6. Ju mund të të përfitojnë nga sistemi integral me zyrat e para dhe mbrapa i Abacre Regjistrohu Cash zgjidhje të biznesit.
  7. Ju mund të arka agjërojë përvojën e konsumatorit dhe të japë shërbimin më të mirë duke përdorur Abacre Regjistrohu Cash zgjidhje të biznesit.
  8. Ju mund të veçuar detyrat e punonjësit tuaj për të zvogëluar mashtrimit duke zbatuar parametrat e sigurisë të Abacre Regjistrohu Cash zgjidhje të biznesit.
  9. Ju mund të lënë hotelin tuaj duke punuar nën kontroll me Abacre Regjistrohu Cash zgjidhje të biznesit.
  10. Ju mund të personalizoni dizajnin përballueshme i Abacre Regjistrohu Cash zgjidhje të biznesit.

Blej tani!

Download 30-ditor version të plotë me tipare gjyq ( 6.15 MB)
Shiko listën e karakteristika të mëdha
Lite vs Standard vs licencave profesionale funksion të matricës

Gjuhë
Shqip , Afrikaans , Shqiptar , Arabisht , Armenian , Azerbajxhanisht , Basque , Belarusian , Bengali , Boshnjak , Bullgare , Katalonje , Cebuano , Kinezisht (E thjeshtuar) , Kinezisht (Tradicionale) , Kroate , Çeke , Danish , Holandisht , Esperanto , Estonian , Tagalogisht , Finlandisht , Frëngjisht , Galician , Gjeorgjisë , Gjermanisht , Greke , Gujarati , Creole Haitian , Hausa , Hebraisht , Hindi , Hmong , Hungarian , Islandisht , Igbo , Indonesian , Irlandez , Italisht , Japanese , Javanese , Kannada , Khmer , Korean , Lao , Letonisht , Lituanisht , Maqedonisë , Malay , Maltese , Maori , Marathi , Mongolian , Nepali , Norvegjeze , Persian , Polonisht , Portugalisht , Punjabi , Rumune , Russian , Serbe , Sllovak , Slloven , Somali , Spanjisht , Suahilisht , Suedisht , Tamil , Telugu , Thai , Turqisht , Ukrainian , Urdu , Vietnamisht , Welsh , Yiddish , Yoruba , Zulu

See also:
Awards
Rreth nesh
Buy it
Shkarkime

What people are saying:
"For years we used one MS DOS restaurant POS system until we finally found a good Windows-based replacement: Abacre Restaurant Point of Sale. I compared it with many other programs and I stopped on ARPOS, because it's well-done and well-priced. So we bought touch screen monitors, new computers and ARPOS. The change from the old MS DOS system into new Windows-based system was dramatic: in ARPOS we use images for menu items for faster navigation, reports are amazing and the program itself is quite configurable and handy. Since that time I am a definitive fan of ARPOS and I recommend it to my business friends."

Bob Emerton
GrandCanion
NY, USA Lexo më shumë

Major clients:
NASA,
PHILIPS,
Siemens,
Yahoo! Inc.,
ZDNet

Lexo më shumë