Abacre Limited Ne do të lirë trurin tuaj duke e bërë software tonë zgjuar

Pa pagesë newsletter

Subsribe për RSS feeds Abacre Limited News (RSS Feeds)


Affiliate me ne dhe për të marrë 5% nga rishitur duke bërë një lidhje të thjeshtë në faqen tonë!

 

Abacre Regjistrohu Cash
Abacre Cash Register

Të arritur kontrollin e plotë me këtë brez tjetër arkë software!
Download 30-ditor version të plotë me tipare gjyq ( 6.15 MB)
Shiko listën e karakteristika të mëdha
Lite vs Standard vs licencave profesionale funksion të matricës
Top 10 Arsyet për të blerë Abacre Regjistrohu Cash

Works perfectly në Windows XP / 2003 / Vista / 2008 / Windows-7/8.

Abacre Cash Register

Abacre Regjistrohu Cash është një brez i ri i softuerit arkë për Windows. Kjo është një zgjidhje të përballueshme për shumicën e operacioneve tipike arkën. Ndërfaqja e përdoruesit është e optimizuar me kujdes për të dhëna me shpejtësi të lartë të rendit të klientit dhe parandalimin e gabimeve të zakonshme. Është projektuar për të përdorur në kompjuterët të shumta, dhe përmban nivele të besueshme dhe të sigurt të autorizimit.

Ajo punon me të gjithë hardware përdorur zakonisht: ekranet e prek, printera POS, tregon linjë (polet), mbathje të holla dhe lexuesit barcode (skaner kodi bar). Layouts e projekt-ligjit të klientit mund të personalizohet, dhe programi mund të jetë ngritur për çdo monedhave, taksat, dhe formatet numër. Pagesat mund të pranohet me para në dorë, kartat e kreditit, apo kontrollet.

Për menaxherët, ka një grup të pasur të raporteve që tregon një tablo të plotë të operacioneve monetare: shitjet me periudhë të dhënë, orët e ngarkesës së lartë, Z-Out, të punësuarit më aktive, metodat e pagesës, dhe llogaritje automatike të taksave.

Me standardizimin të gjithë procesin e shitjes, software bën përdorimin më të mirë të kohës punonjësit tuaj "dhe energjisë përmirësuar rrënjësisht qarkullimit dhe të fitimit tuaj kufijtë.

Është e lehtë për të instaluar dhe të lehtë për t'u përdorur. Shumë licencimit përballueshme lejon ky software që do të përdoret në çdo mjedis nga dyqane të vogla me një kompjuter me pakicë në zinxhirët e mëdha të shitjes me pakicë me korsi të shumta arka.

Download 30-ditor version të plotë me tipare gjyq ( 6.15 MB)
Shiko listën e karakteristika të mëdha
Lite vs Standard vs licencave profesionale funksion të matricës
Top 10 Arsyet për të blerë Abacre Regjistrohu Cash

Gjuhë
Shqip , Afrikaans , Shqiptar , Arabisht , Armenian , Azerbajxhanisht , Basque , Belarusian , Bengali , Boshnjak , Bullgare , Katalonje , Cebuano , Kinezisht (E thjeshtuar) , Kinezisht (Tradicionale) , Kroate , Çeke , Danish , Holandisht , Esperanto , Estonian , Tagalogisht , Finlandisht , Frëngjisht , Galician , Gjeorgjisë , Gjermanisht , Greke , Gujarati , Creole Haitian , Hausa , Hebraisht , Hindi , Hmong , Hungarian , Islandisht , Igbo , Indonesian , Irlandez , Italisht , Japanese , Javanese , Kannada , Khmer , Korean , Lao , Letonisht , Lituanisht , Maqedonisë , Malay , Maltese , Maori , Marathi , Mongolian , Nepali , Norvegjeze , Persian , Polonisht , Portugalisht , Punjabi , Rumune , Russian , Serbe , Sllovak , Slloven , Somali , Spanjisht , Suahilisht , Suedisht , Tamil , Telugu , Thai , Turqisht , Ukrainian , Urdu , Vietnamisht , Welsh , Jidisht , Yoruba , Zulu

Shih gjithashtu:
Awards
Rreth nesh
Buy it
Shkarkime

Çfarë njerëz janë duke thënë:
"Për vite kemi përdorur një MS DOS sistemin restorant POS deri ne fund gjeti një zëvendësim të mirë Windows-i bazuar: Abacre Pika Restorant e Shitjes. I krahasuar atë me shumë programe të tjera dhe unë u ndal në artpos, për shkak se është bërë mirë dhe të mirë me çmim. Pra, kemi blerë ekran touch vëzhgues, kompjutera të reja dhe artpos. Ndryshimi nga sistemi i vjetër MS DOS-it në sistemin e ri të Windows-bazuar ishte dramatike: në artpos ne përdorim imazhe për menu items për navigacion shpejtë, raportet janë të mahnitshme dhe vetë programi është mjaft configurable dhe të dobishëm. Që nga ajo kohë unë jam një tifoz përfundimtar të artpos dhe unë rekomandoj atë për miqtë e mi të biznesit. "

Bob Emerton
GrandCanion
NY, USA Lexo më shumë

Klientët e mëdha:
NASA,
Philips,
Siemens,
Yahoo! Inc,
ZDNet

Lexo më shumë