Abacre Limited Me vabastab aju, muutes meie smart tarkvara

Tasuta uudiskiri

Märkida investeerimisfondide RSS vood Abacre Limited News (RSS Feeds)


Koostöö meiega ja saada 5% edasimüümine tehes lihtsa link meie veebilehele!

 

Abacre Kassaaparaat
Abacre Cash Register

Saavutada täielik kontroll selle järgmise põlvkonna kassaaparaadi tarkvara!
Lae täisfunktsionaalne 30 päeva prooviversiooni ( 6.15 MB)
Vaata nimekirja põhijooned
Lite vs Standard vs Professional litsentsid olemas maatriks
Top 10 põhjust osta Abacre Kassaaparaat

Töötab suurepäraselt Windows XP / 2003 / Vista / 2008 / Windows 7/8.

Abacre Cash Register

Abacre Kassaaparaat on uue põlvkonna kassaaparaadi tarkvara Windowsi jaoks. See on odav lahendus kõige tüüpilisem kassaaparaadi operatsioone. Kasutajaliides on hoolikalt optimeeritud suure kiirusega sisend kliendi tellimuse ja ennetamise ühised vigu. See on mõeldud kasutamiseks mitmes arvutis ja sisaldab usaldusväärne ja turvaline luba taset.

See toimib kõigi levinud riistvara: puuteekraanid, POS printerid, joon kuvab (mastid), sularaha sahtlit ja vöötkoodi lugejad (vöötkoodi skannerid). Paigutusega kliendi arve saab kohandada, ja programm saab luua mis tahes valuutas, maksud ja number formaadis. Makse saab vastu sularaha, krediitkaardid või kontrolli.

Juhtidele on rikas sätestatud aruanded, mis näitab täielikku ülevaadet sularahatehinguid: müük Vaadeldaval perioodil tundi suure koormuse, Z-Out, kõige aktiivsemad töötajad, makseviisid ja automaatne tulumaksu arvutused.

Ühtlustades kogu müügiprotsessi, tarkvara võimaldab paremini kasutada oma töötajate aega ja energiat radikaalselt parandada oma käibe ja kasumimarginaali.

See on lihtne paigaldada ja lihtne kasutada. Väga taskukohane litsentsimise võimaldab seda tarkvara kasutada mistahes keskkonda väike ühe arvuti jaemüük kauplustes suured jaemüügiketid mitme kassasse sõidurada.

Lae täisfunktsionaalne 30 päeva prooviversiooni ( 6.15 MB)
Vaata nimekirja põhijooned
Lite vs Standard vs Professional litsentsid olemas maatriks
Top 10 põhjust osta Abacre Kassaaparaat

Keeled
Inglise , Afrikaans , Albaania , Araabia , Armeenia , Aserbaidžaani , Baskimaa , Valgevene , Bengali , Bosnia , Bulgaaria , Kataloonia , Cebuano , Hiina keel (lihtsustatud) , Hiina (traditsiooniline) , Horvaatia , Tšehhi , Taani , Hollandi , Esperanto , Eesti , Filipino , Soome , Prantsuse , Galicia , Gruusia , Saksa , Kreeka , Gudžarati , Haiti kreooli , Hausa , Heebrea , Hindi , Hmong , Ungari , Islandi , Ibo , Indoneesia , Iiri , Itaalia , Jaapani , Jaava , Kannada , Khmeeri , Korea , Lao , Läti , Leedu , Makedoonia , Malay , Malta , Maori , Marathi , Mongoli , Nepali , Norra , Pärsia , Poola , Portugali , Punjabi , Rumeenia , Venemaa , Serbia , Slovakkia , Sloveenia , Somaalia , Hispaania , Suahiili , Rootsi , Tamil , Telugu , Tai , Turkish , Ukraina , Urdu , Vietnami , Welsh , Jidiši , Joruba , Zulu

Vaata ka:
Auhinnad
Firmast
Osta
Allalaadimisi

Mida inimesed ütlevad:
"Juba aastaid oleme kasutanud üks MS DOS restoran POS süsteem, kuni lõpuks leidsime hea Windows-põhine asendamine: Abacre Restoran Müügikoht. I võrreldes seda paljude teiste programmide ja ma peatusin kohta artpos, sest see on hästi tehtud ja hästi hinnatud. Nii et me ostsime puutetundlik monitorid, uued arvutid ja artpos. Muutus vana MS DOS süsteemi uude Windows põhinev süsteem oli dramaatiline: in artpos me kasutame pildid menüükirjeid kiiremini navigation, aruanded on hämmastav ja programm ise on üsna seadistatav ja mugav. Sellest ajast alates olen lõplikult fänn artpos ja ma soovitaks seda oma äri sõbrad. "

Bob Emerton
GrandCanion
NY, USA Loe edasi

Major kliendid:
NASA,
PHILIPS
Siemens,
Yahoo! Inc
ZDNet

Loe edasi